לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

החורף הגיע, המוטיבציה הלכה: איך להתמיד באימונים גם בחורף?

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
החורף הגיע, המוטיבציה הלכה: איך להתמיד באימונים גם בחורף?

בכל חורף מחדש אתם מבטיחים לעצמכם: "החורף הזה יהיה שונה: אתאמן, לא משנה מה!". איכשהו, בכל חורף מחדש אתם נכנעים לספה הנוחה, הפוך המפנק והחימום הנעים? בחורף הקרוב תהיו פעילים, נמרצים וסופר-מרוצים מעצמכם אם רק תרצו. אין ספק כי אימון בחורף נוטה להיות מאתגר יותר, אך כל עוד יודעים לזהות את האתגר ולהגיב אליו בהתאם, ניתן לצלוח אותו. אולי תופתעו, אך ישנו דבר אחד בלבד שתצטרכו לעשות בכדי להבטיח התמדה באימונים גם בחורף. מוכנים לזה?

מדוע קשה יותר להתאמן בעונת החורף?

הרוחות עזות, הטמפרטורות נמוכות, הגשם מכה והדבר האחרון שמתחשק לכם לעשות הוא לצאת מהבית. הבעיה היא שהחורף נמשך כשלושה חודשים, והפסקת אימונים יזומה לרבע שנה בהכרח תוביל להשלכות: עלייה אפשרית במשקל, תחושת תסכול כן הלאה. אז להילחם בעצמכם בכל פעם מחדש ("אין לי ברירה, אני חייב לצאת להתאמן", "אני לא נהנה מזה, אך אין אפשרות אחרת"), זו אופציה. עם זאת, ב-FITBANDER חשבנו על רעיון טוב יותר: במקום לצאת מהבית בשביל להתאמן, התאמנו בבית. פשוט, הא?

כאן אצלנו בחנות תמצאו את כל מה שאתם צריכים בכדי להתאמן: מגומיות התנגדות ועד משקולות, ממדרגה אירובית ועד טרמפולינה, מספת כושר ועד כלוב כושר. השינוי הקטן-גדול הזה שתעשו – מאימון מחוץ לבית לאימון בבית, עשוי להיות זה שיקים אתכם מהספה ויעודד אתכם להתאמן. לא משנה כמה קר וסוער יהיה בחוץ – אתם נשארים בבית ומתאמנים בו!

"כמה זמן ייקח לי לתכנן ולאבזר חדר כושר ביתי"?

יש לכם כמה דקות פנויות? אנחנו מתעניינים פשוט משום שלא תצטרכו יותר מזה. כאמור, כל אביזר שאתם רק מעלים על דעתכם – ממזרן יוגה, דרך מתח ועד משקולות רגליים, תמצאו כאן אצלנו. אז איך אנחנו ממליצים לכם לתכנן את חדר הכושר?

  • הגדירו לעצמכם תקציב / טווח כספי שתרצו לעמוד בו (לדוגמא: השקעה של 500-800 שקלים)
  • צרו לעצמכם טבלה עם כל אביזרי הכושר שהייתם שמחים להתאמן באמצעותם בבית
  • הזמינו את האביזרים ו...זהו! משלב זה הכדור (כדור הכוח כמובן, כן?), עובר לידיים שלנו
  • נכין עבורכם את ההזמנה ונשלח לכם אותה עד לפתח חדר הכושר הביתי שלכם

טוב לדעת: מעדיפים לרכוש "חבילת כושר" מוכנה הכוללת בתוכה מגוון אביזרים? לחצו על "חדר הכושר הביתי" וגלו את החבילות השונות שתכננו עבורכם.

"אין לי המון מקום בבית. הקמת חדר כושר רלוונטית לי?"

ברור שכן! גם במידה שאין לכם חדר פנוי בבית / אינכם מעוניינים לפנות חדר, עדיין תוכלו להתאמן בבית. עם אביזרים רבים תוכלו להתאמן בסלון, גם תחת מגבלת מקום: דלגית, משקולות יד, רצועות אימון, גלגל בטן, מיני סטפר והרשימה עוד ארוכה.

עם אביזרי הכושר של FITBANDER  מובטח לכם חורף חם! למידע נוסף ובכל שאלה, התקשרו – 050-870-7099← לפוסט הקודם פוסט הבא →