לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

מידע ופרטים נוספים אודות ציוד חדר כושר מקצועי

פורסם ע"י Sagiv Levi בתאריך

ברוכים הבאים לקטגוריית ציוד חדרי הכושר של פיטבנדר!
אם הגעתם לעמוד הזה כנראה שאתם מרחק נגיעה מציוד הכושר המשתלם ביותר בישראל!

אז נעשה לכם קצת סדר בקצרה על מנת שיהיה מובן, קל ונגיש.
כל סדרה של מתקנים מחולקת לקטגוריה נפרדת והמשותף לכל המתקנים מכל סדרה הם סטנדרט האיכות, צורת השימוש, רמת הגימור, משך האחריות, וקו עיצובי אחיד אשר יאפשר שילוב כמה מתקנים יחד לא חשש לחוסר התאמה מבחינה עיצובית בסטודיו / חדר הכושר שלכם!
קטגוריית ציוד חדר כושר מקצועי בנויה מתתי קטגוריות אשר כוללות סדרות שונות:

סדרת FB - קיצור לFitBander הינה קטגוריית מכשור מקצועי מסוג הפין סלקטד (Pin Selected) אשר כוללת מגוון רחב של מתקני חדר כושר כמו - מתקן פולי עליון מקצועי, מתקן פשיטה כפיפה ועוד ועוד.. קטגוריית FB בנויה לתת מענה לסטודיו וחדרי כושר מקצועיים שאוהבים איכות אך לא מעוניינים להתשפר על המחיר, סדרה זו נבנתה לתת לכם את ההצעה הזולה ביותר בשוק!
כל מוצרי הקטגוריה מגיעים עם שנתיים אחריות, מחירם באתר כולל מע"מ, הובלה והרכבה מקצועית מתנה!

סדרת FBP - קיצור לFitBander Pro, קטגוריית Pin Selected מקצועית, הטופ של הטופ! מתקני כושר ברמת האיכות והגימור הגבוהות ביותר, דגש על חווית משתמש איכותית ומקצועית, התאמה לשימוש בחדרי כושר מסחריים מסביב לשעון, שילדה מאסיבית בעלת עיצוב ייחודי, שלא רק נראה טוב, אלא מעניקים למתקנים יציבות ועמידות מושלמת לטווח הרחוק!
כל מכשירי הכושר בקטגוריה מגיעים עם אחריות מלאה ל3 שנים, ומחירם כולל מע"מ, הובלה והרכבה מקצועית!

אז מה ההבדל בין סדרת FB ל סדרת FBP?
סדרת FBP נבנתה להיות רמה מעל כולם! החל מעיצוב ייחודי וחדשני ורמת הגימור יוצאת דופן, ועד למקסום חווית משתמש, דיוק התנועה מבחינה מקצועית, וסטנדרט האיכות הגבוה ביותר!
עם כל אלו סדרת FBP עדין שומרת על מחיר זול במיוחד, וללא ספק ממקמת את עצמה כסדרה המשתלמת ביותר בישראל!
בעוד שקטגוריית FB דואגת לשמור על איכות גבוהה ובמקביל להציע את המחיר הזול ביותר.

סדרת PL - כשמה כן היא, קטגוריית Plate Loaded
קטגורייה הכוללת מתקני כושר מקצועיים המבוססים על פלטות (צלחות) משקל בלבד! זאת אומרת, כל המכשור בסדרה זו לא מגיע עם פלטות משקל מובנות במחסנית, אלא יש צורך ברכישת צלחות משקל אולימפיות אשר משמשות כמשקל ההתנגדות בקטגוריה זו. בהתאם לכך סדרה זו כוללת מכשור זול יותר כיוון שאינו כולל פלטות משקל מובנות. אך חשוב לציין, לא תמצאו חדר כושר מקצועי אחד ללא מתקנים מקטגוריית הPlate Loaded!

הסדרות השונות אינן כוללת רק מכשור כבד, אלא ליין של מוצרים שנבנו להתאים עיצובית לכלל המכשור מאותה הקטגוריה! לדוגמה בסדרת FBP תוכלו למצוא גם ספת כושר מקצועית, כלוב כושר ועוד!
**שימו לב התקנה חינם הינה בעבור מכשור כבד בלבד! מרבית המוצרים יכללו התקנה חינם, אך לא כולם, אנא שימו לב להערות בכל דף מוצר בפני עצמו!

← לפוסט הקודם