משלוחים

בפיטבנדר השירות הוא בראש סדר העדיפויות!


בקניה מעל 80 ש"ח - תהנו ממשלוח אקספרס 
עד דלת ביתכם, תוך 1-3 ימי עסקים בלבד! במקרים נדירים יתקבלו איחורים של עד יום עסקים אחד, וזמני המשלוח לא יעלו על 4 ימי עסקים. 

בקניה מתחת ל80 ש"ח - עלות המשלוח הנה 30 ש"ח (שיטת השילוח זהה - אקספרס).

זמני השילוח ליישובים לא מרכזיים - קיבוצים, מושבים וכפרים: עלולים להיות ארוכים מהרגיל! זמני האספקה לאזורים אלו הם עד 4 ימי עסקים (לכל שאר היישובים זמני  האספקה הם כפי שצוינו עד 3 ימי עסקים).
כמו כן, ניתן לבצע משלוחים גם לבסיסים צבאיים, עם זמני אספקה זהים - עד 4 ימי עסקים.

איסוף עצמי - ניתן לבצע איסוף עצמי ממחסני החברה בכתובת: ז'בוטינסקי 89, פתח - תקווה. בתיאום מראש בלבד! בWhatsApp או בטלפון 050-870-7099

זמינים לכל שאלה - בטלפון ובוואטסאפ 050-870-7099

דלגית קרוספיט מקצועית

שאלות ותשובות:

1. האם אתם עושים משלוחים למושב מיתר וכמה הוא עולה?
תשובה - פיטבנדר עושים משלוחים לכל אזורי הארץ ללא יוצא דופן! בקנייה מעל 80 ש"ח
תקבלו משלוח אקספרס, בחינם, עד אליכם!

2. האם המשלוח בקניה מתחת ל80 ש"ח מגיע גם תוך 2 ימי עסקים?
תשובה - גם בקנייה מתחת ל80 ש"ח תקבלו את אותה שיטת משלוח - משלוח אקספרס עד אליכם, בתוספת של 30 ש"ח

3. כיצד ניתן לעקוב אחר המשלוח שלי?
תשובה - יום לאחר ביצוע הרכישה, תישלח אליכם הודעה מחברת השליחויות, שם ינתנו פרטי המעקב.

4. האם ניתן להגיע לאסוף את המוצרים?
תשובה - ניתן להגיע לאיסוף עצמי מהמחסן הראשי שלנו בז'בוטינסקי 89, פתח-תקווה - בתיאום מראש בלבד!

 

 

ביטולים, החזרות והחלפות

1. במידה ורכשתם פריט וברצונכם להחליף או להחזיר אותו ניתן לעשות זאת בקלות וביעילות.
2. ניתן לבצע החזרה או החלפה בטלפון או בוואטסאפ: 050-870-7099
3. במקרה של החלפה, ניתן להחליף מוצר תוך 14 יום מיום קבלת הפריט.
4. על מנת להיות זכאים להחזרה או החלפה של מוצר, יש להציג חשבונית קניה מקורית וכן לוודא שאתם מחזירים את המוצר באריזתו המקורית עם כל התוויות המקוריות לאחר שלא נעשה במוצר כל שימוש.
5. החזר הכספי יבוצע לא יאוחר מ- 7 ימי עסקים.

   

  ביטולים: (אין לשלוח אימייל, אך ורק בטלפון 050-870-7099)

  א. במידה והלקוח מעוניין לבצע ביטול עסקה לפני שההזמנה נשלחה אליו (הזמנות נשלחות כל בוקר בשעה 9:00) הלקוח יוכל לבטל את העסקה ללא כל עמלת ביטול כלשהי, ויקבל החזר כספי מלא.
  ב. במידה וההזמנה כבר נשלחה והלקוח מעוניין לבטל - הלקוח יחויב בדמי המשלוח לכתובתו, 30 ש"ח אשר יקוזזו מסך התשלום. כמו כן הלקוח יחויב להחזיר את המוצר למחסן החברה טרם קבלת ההחזר הכספי. במידה והלקוח לא מעוניין להחזיר את המוצר למחסני החברה, על החברה לבצע משלוח בחזרה למחסני החברה, ועל כן הלקוח יחויב ב 30 ש"ח נוספים עבור המשלוח חזרה. סך הכל 60 ש"ח.

    

   החזרות:

   א. במידה והלקוח מעוניין להחזיר מוצר אשר קיבל פגום ולא ניתן לבצע שימוש במוצר, פיטבנדר תהיה אחראית לאסוף את המוצר מהלקוח ולבצע לו החזר כספי מלא, ללא כל דמי ביטול כלשהם!
   ב. במידה והלקוח מעוניין להחזיר מוצר שהוא לא אוהב / לא מתחבר אליו / לא מתאים לו (מידה לא מתאימה, גודל לא מתאים), על הלקוח לשלם את דמי המשלוח של המוצר בחזרה לחברה, או לחילופין להחזיר באופן עצמאי למחסני החברה בפתח תקווה. (זאת אומרת, הלקוח יחוייב ב30 ש"ח עבור המשלוח הלוך ו/או ב30 ש"ח נוספים אם בחר באיסוף המוצר על ידי החברה)

   החלפות:

   א. במידה והלקוח מעוניין להחליף מוצר אשר קיבל פגום ולא ניתן לבצע שימוש במוצר, פיטבנדר תהיה אחראית לאסוף את המוצר מהלקוח ולשלוח לו מוצר חדש במקום ללא תוספת תשלום!
   ב. במידה והלקוח מעוניין להחליף מוצר שהוא לא אוהב / לא מתחבר אליו / לא מתאים לו (מידה לא מתאימה, גודל לא מתאים), על הלקוח לשלם את דמי המשלוח של המוצר בחזרה לחברה, ולאחר מכן מהחברה שוב אליו עם המוצר החדש (סך הכל 60 ש"ח). או לחילופין לבצע החלפה באופן עצמאי במחסני החברה בפתח תקווה. (זאת אומרת, אם הלקוח מגיע להחליף באופן עצמאי, לא יחוייב בכל תשלום נוסף)