לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

בחנו את עצמכם: האם חדר כושר ביתי מתאים לכם?

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
בחנו את עצמכם: האם חדר כושר ביתי מתאים לכם?

רגע לפני שאתם עושים את הצעד הגדול – ביטול המנוי במכון והקמת חדר כושר ביתי, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים צעד נבון? פשוט בחנו את עצמכם! לפניכם, 4 סימנים המעידים כי אתם מוכנים לדבר הגדול הבא: חווית אימון ביתית, יעילה, נוחה ומספקת.

1. אתם מממנים את מכוני הכושר ולא מקבלים תמורה

כבר שנים שאתם מחדשים את המנוי לחדר הכושר וכבר שנים שלא ממש פוקדים אותו? זהו הסימן הראשון שהקמת חדר כושר ביתי מתאימה לכם. ולמה שחדר כושר ביתי יצליח לעשות את מה שמכון הכושר לא – לגרום לכם להתאמן? משום שהנוחות והביטחון שהבית מעניק מייצרים מוטיבציה, מפחיתים לבטים ("אצא להתאמן היום? לא אצא להתאמן היום?") ומבססים את התנאים לאימון חוויתי. 

2. אתם עובדים המון שעות ואין לכם זמן להתאמן

ישנן המון סיבות מדוע אנשים לא מטפחים את הגוף ומתאמנים. אחת מהן? מחסור בזמן כמובן. ואם אם נגיד לכם שגם תחת מצוקת זמן תוכלו להתאמן ולעשות למען המכונה היקרה ביותר – גופכם? חדר כושר ביתי מעניק לכם את הפריבילגיה האדירה להתאמן מהמקום שבו אתם מתעוררים ובו אתם נרדמים – הבית שלכם. ובמילים פשוטות: גם בתקופות עמוסות, תוכלו להתאמן חצי שעה לפני היציאה לעבודה, באמצע היום (במידה שאתם עובדים מהבית), או בסוף היום. זמינות מכשירי הכושר בבית חוסכת דילמות אם להתאמן או לא, מפחיתה רגשות אשם ("לא התאמנתי כבר שבועיים"), ומעל לכל – מאפשרת לכם לשמור על כושר בהנאה, חוויה ונוחות.

3. אתם לא אוהבים להתאמן בסביבת אנשים

ישנם אנשים שנוכחות של מתאמנים אחרים סביבם פחות נוחה להם. במקרים שכאלו, התרחיש האידיאלי הוא להתגבר על חוסר הנוחות ולהתאמן. התרחיש הגרוע לעומת זאת הוא ויתור טוטאלי על אימונים. וכשאתם מוותרים על פעילות גופנית? אתם מוותרים על עצמכם ואין שום סיבה שתעשו זאת. ומה רצוי שתעשו? תקימו חדר כושר ביתי שתוכלו להתאמן בו לבד – ללא מבטים של אחרים או מחשבות על עליהם. 

4. אתם נכונים לשלם במאמץ, לא בכסף

למרות שהפעלת הגוף אינה מותנית בתשלום, מרבית האימונים מבוצעים באמצעות אביזרים ואלו עולים כסף. ואכן, המון אנשים התרגלו לשלם אלפי שקלים בשנה על דבר בסיסי למדי: פעילות גופנית. לצד אלו שממשיכים לשלם על אוטומט ומתוך הרגל ("מה אני אעשה? זה המחיר שהם גובים"), ישנם אלו שמוכנים לשלם במאמץ גופני, אך לא בכסף. עלות הקמת חדר כושר ביתי נקבעת אך ורק על ידכם, שכן אתם היחידים שתקבעו איך וכמה לאבזר אותו. לחסוך כסף וליהנות מחוויית אימון נוחה ומשודרגת? מסתבר שיש דבר כזה.

אז מהן תוצאות המבחן שלכם? במידה שמצאתם כי הקמת חדר כושר ביתי מתאימה לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ והכוונה. התקשרו כעת! – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →