לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

עייפתם ממכוני הכשר? ישנן ערכות כושר משתלמות לבית!

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
עייפתם ממכוני הכשר? ישנן ערכות כושר משתלמות לבית!

אנחנו לא יכולים להגיד שאנחנו מופתעים שחיפשתם מידע אודות ערכות כושר משתלמות. גם לא נופתע אם בכל יום מחדש, אתם מבטיחים לעצמכם "אחרי העבודה אני עוצר בבית, מתרענן רבע שעה ויוצא להתאמן", ובכל יום מחדש מתרצים לעצמכם מדוע כדאי לדחות את האימון למחר. נשמע לכם מוכר? 

כשם שאינכם יוצאים מהבית כדי לאכול טוב או לצפות בסרט, כך אין סיבה שתצאו מהבית בכדי להתאמן: אביזרי הכושר של FITBANDER הם כל מה שאתם צריכים בכדי להיות בכושר, להתמיד בו וליהנות ממנו. אז איזו ערכת כושר מתאימה לכם?

איך לבחור ערכה אחת מתוך קטלוג ערכות כושר משתלמות?

מאחר שאתם צפויים להתאמץ במהלך האימון עצמו, החלטנו לחסוך מכם מעט מאמץ ולהציע לכם ערכות כושר מובנות. עם לחיצה על "חדר הכושר הביתי", תוכלו להתרשם ממספר ערכות שונות המכילות אביזרים ומכשירים שונים. אז איך בוחרים את הערכה המושלמת? השיבו לעצמכם על 3 השאלות הבאות וגלו:

  • "באילו אימונים אני מעוניין להתאמן?" – אתם אנשים של גומיות התנגדות, משקלות או בכלל יוגה? בחירת ערכת הכושר המושלמת לכם, מותנית בהבנתכם באיזה אימון אתם בעיקר נוטים ואוהבים להתאמן / איזה סוג אימון חדש תרצו לשלב בתוכנית האימונים שלכם. 
  • "כמה מקום יש לי בבית?" – אתם מתכוונים לפנות את חדר העבודה ולהקים חדר כושר? אין לכם חדר פנוי אך אתם עדיין נחושים להתאמן בבית? חשוב שתדעו מראש כמה מקום עומד לרשותכם, שכן הנתון הזה יקבע עבורכם כמה אביזרים תרכשו ומאיזה סוג (מתקפל / לא מתקפל). תכנון מקדים = רכישה איכותית = חווית אימון = התמדה. 
  • "כמה אני רוצה להשקיע?" – תכננו מראש את התקציב שלכם, וצרו תיעדוף של האביזרים – מאלו החשובים לכם ביותר עד אלו שפחות. בהתאם, העמיקו בתכולתן של ערכות כושר משתלמות, ובחרו את זו המושלמת עבורכם. 

מפתיע לגלות: רכישת ערכת כושר לאימון בבית, תהיה במקרים רבים זולה יותר ממנוי שנתי למכון כושר. גם לחסוך כסף וגם לשפר את חוויית האימון? מסתבר כי יש כזה דבר. 

עשו זאת בעצמכם ובנו את הערכה המושלמת!

הערכות המובנות אינן כוללות אביזרים שאתם אוהבים להשתמש בהם? בנו לעצמכם ערכת כושר מושלמת שתגיע עד פתח הבית. ב-FITBANDER תמצאו מגוון רחב של אביזרים ומכשירים – מספות כושר ועד כלובי משקולות, ממזרני יוגה ועד גומיות התנגדות, ממשקולות יד ועד משקולות רגל, ממדרגות אירוביות ועד אופני ספינינג

טוב לדעת: אנחנו מציעים מספר דגמים שונים בכל קטגוריה, כך שתוכלו לבחור את הדגם המושלם לכם ביותר – בתכונותיו ובמחירו. 

אז מה הופך את ערכות הכושר שלנו למושלמות? איכות המוצרים, המחירים ההוגנים והתמורה האדירה. למידע נוסף אודות ערכות כושר משתלמות וקבלת ייעוץ לבחירת אביזרים, התקשרו אלינו כעת – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →