לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

מצעד אביזרי הכושר שנכנסים בקלות לתיק (ושוקלים כלום!)

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
מצעד אביזרי הכושר שנכנסים בקלות לתיק (ושוקלים כלום!)

אם פעם היו אומרים לכם שתוכלו להוציא את המחשב מהבית ולסחוב אותו על גבכם, כנראה שהייתם צוחקים. ומה אם אנחנו ב-FITBANDER נגיד לכם שאתם יכולים להכניס לתיק הגב שלכם אביזרי כושר? לפניכם, מספר אביזרים מומלצים שתוכלו להתאמן באמצעותם מהבית אך גם מחוצה לו. 

1. רצועות אימון

אין סיכוי שלא שמעתם על אימון ה-TRX. עם זאת, קיים סיכוי שטרם התנסיתם בו. חברים, זה הזמן לחבר את הרצועות ולגלות את סוד קסמו של אחד האימונים הפונקציונאליים המפורסמים והאהובים בעולם.  

  • מומלץ בעיקר ל...: למתאמנים שאוהבים אימוני כוח אך פחות מתחברים למתקנים ואביזרים מאסיביים. הרצועות הן ההוכחה שחיזוק הגוף והעלאת מסר השריר, אינם מותנים באביזרי "משקל כבד". 
  • תוכלו להתאמן עם האביזר ב...: במקומות סגורים ופתוחים ובתנאי שיהיה לכם לאן לחבר את הרצועות. לדוגמא: לדלת במשרד, למתקן בגן השעשועים וכן הלאה. 

2. משקולת יד

אתם חולמים על סטים ומפנטזים על חזרות? במידה שכן, אין ספק כי אתם אנשי משקולות.

  • מומלץ בעיקר ל...: למתאמני כוח שמשקולת היד היא יד ימינם. ואכן, למרות שישנם אביזרי כושר "חכמים" יותר מהמשקולת הוותיקה והטובה, נדמה כי שמור לה מקום של כבוד בסקשן האביזרים המיועדים לאימוני כוח.   
  • תוכלו להתאמן עם האביזר ב...: באימון תחת כיפת השמיים מול הים, בחדר הישיבות במשרד, ברחבת הדשא באוניברסיטה וגם בנמל התעופה לפני העלייה לטיסה. ובקיצור: בכל מקום שרק תרצו. 

3. חבל קפיצה

הצבתם לעצמכם יעד להגיע הכי רחוק שרק אפשר? חבל קפיצה אמנם ישאיר אתכם במקום, אך ייקח אתכם גבוה. 

  • מומלץ בעיקר ל...: לחובבי הז'אנר ומתאמני האירובי. קפיצה בדלגית היא אימון אירובי מתגמל, ומעבר לעובדה שהיא "שורפת" היא פשוט מהנה! 
  • תוכלו להתאמן עם האביזר ב...: במקומות פתוחים אך גם בכאלו סגורים. אצלנו ב-FITBANDER תמצאו דלגית המתאימה לקפיצה תחת כיפת השמיים (חבל רגיל), אך גם בחדרים סגורים, צפופים ועם תקרה נמוכה (חבל קצר). רציתם סיבה לקפוץ? קיבלתם! 

4. מכשיר לכפיפות בטן

המכשיר האחרון שתוכלו להכניס לתיק ולצאת איתו מהבית הוא המכשיר המיועד לכפיפות בטן. אז נכון, על מנת להפעיל את שרירי הבטן אינכם חייבים להסתייע באביזר, אך שילובו באימון מבטיח חוויה אדירה. 

  • מומלץ בעיקר ל...: לכל מי שבתוכנית האימונים שלו כלולים גם תרגילי בטן, ובעיקר לאלו שקצת פחות אוהבים לבצע אותם. המכשיר הייחודי הופך את האימון הסופר-טכני לסופר-חוויתי, והודות לו תיהנו מאד לבצע את חלק הבטן שבאימון. 
  • תוכלו להתאמן עם האביזר ב...: בכל מקום אליו אתם מגיעים (זאת בתנאי שלא תשכחו להכניס אותו לתיק לפני היציאה מהבית כמובן)

 

עם אביזרי הכושר הקומפקטיים של fitbander תוכלו להתאמן בקלות מחוץ לבית. מעוניינים להתייעץ איתנו לפני רכישת אביזרי הכוח והאירובי? התקשרו כעת ונשמח לסייע – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →