לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

היתרונות של מכשיר סטפר עם ידיות

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
היתרונות של מכשיר סטפר עם ידיות
מקפידים על עלייה וירידה במדרגות בכדי להגדיל את מספר הצעדים היומי שלכם? במידה שכן, מכשיר הכושר סטפר עשוי לעניין אתכם! אנחנו ב-FITBANDER שמחים להציע לכם מכשיר קומפקטי שיעניק לכם חווית אימון סופר-יעילה: מיני סטפר. מכשיר הסטפר כידוע נועד לדמות את פעולת העלייה-ירידה במדרגות. היתרון האדיר? באפשרותכם "לעלות ולרדת" מבלי שאתם צריכים לצאת לחדר המדרגות! אז איך נשמע לכם אימון מדרגות במקביל לצפייה בטלוויזיה ושטיפת כלים במטבח?

במידה שכבר יצא לכם לברר אודות סטפרים, אתם כבר יודעים כי ישנם שני דגמים עיקריים: דגם המיני שאותו אנחנו מציעים לכם, ודגם נוסף: סטפר עם ידיות. אז באיזה סטפר כדאי לבחור? לנו יש תשובה!

סטפר עם ידיות – מהם היתרונות שלו?

דגם ספציפי זה מגיע עם שתי ידיות מובנות, שתכליתן לאפשר למתאמן לאחוז בהן במהלך האימון. כלומר, "העלייה והירידה" במדרגות מתבצעות בעמידה, כאשר שתי הידיים אוחזות בידיות. היתרון בסטפר מסוג זה הוא תחושת השליטה המוגברת ושיווי המשקל שנשמר בקלות יחסית. והחיסרון? תוספת הידיות הופכת את המכשיר "מגושם" יותר, מה שאומר כי הוא בהכרח יתפוס יותר מקום בבית וגם להתנייד איתו לא יהיה בהכרח פשוט.

סטפר קטן, חווית אימון גדולה – מיני סטפר!

כאמור, אנחנו מציעים לכם סטפר בגודל מיני. שלא תטעו לרגע: גודלו הקטן של המכשיר לא גורע מאיכויותיו, אלא להיפך: אתם זוכים באותו אפקט אך גם משלל יתרונות נוספים! אז שניה לפני שאתם רוכשים סטפר, דעו מהם יתרונותיו של דגם המיני בהשוואה לדגם סטפר עם ידיות:

  • מדובר על מכשיר קטן שניתן לנייד בקלות (!) מהבית לעבודה, מהבית לפארק בו אתם מתאמנים ולכל מקום אחר שרק תרצו! עם מכשיר כושר קומפקטי, קל יותר לשמור על כושר ולהתמיד באימונים.
  • אז מי אמר שצריך חדר פנוי בכדי להתאמן בבית? מיני סטפר לא תופס מקום, כך שתוכלו להתאמן באמצעותו מהבית בקלות! אם לא די בכך, לאחר האימון תוכלו אף לאחסנו בארון, מאחורי הספה או מתחת למיטה
  • מאחר שלסטפר שלנו אין ידיות אחיזה, הידיים שלכם יהיו פנויות. ומה זה אומר? שתוכלו להפוך את האימון מאתגר יותר עם אחיזת 2 משקולות יד!
  • ודבר חשוב נוסף: הדגם שאנו מציעים לכם מגיע עם 2 נקודות הכנה לחיבור גומיות התנגדות! כלומר, מדובר על מכשיר אחד המגלם בתוכו שתי פונקציות אימון שונות! ואם זה לא מספיק לכם, דעו כי הסטפר שתרכשו מאיתנו מגיע כבר עם גומיות ההתנגדות. אז למה אתם מחכים? עלו על הסטפר והתחילו להתאמן!

"המיני סטפר מגיע מורכב?"

רוב דגמי סטפר עם ידיות דורשים בהרכבה ביתית. ועם מיני סטפר? אינכם צריכים לבזבז זמן מיותר על קריאת חוברות הדרכה והרכבת מכשיר כושר: הסטפר מגיע אליכם מורכב ומוכן לאימון!

למידע נוסף אודות מגוון מכשירי הכושר שלנו ב-FITBANDER, התקשור כעת – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →