לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

ומה אם נאמר לכם שמשקולות לא בהכרח מרימים?

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
ומה אם נאמר לכם שמשקולות לא בהכרח מרימים?

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים או קוראים את המילה "משקולות"? אנחנו מנחשים כי עולה לראשכם תמונה של משקולות אוניברסליות ושל ספת כושר. האם אנחנו מופתעים? לא ממש, שכן עלתה לראשכם תמונה של "אימון המשקולות הקלאסי". לצד משקולות אלו (שבהחלט מומלץ להתאמן באמצעותן!), ישנו משקולות נוספות – כאלו שלא מרימים אותן, אלא שמים אותן מסביב לרגליים ולידיים. באימון הבא שלכם, אל תשכחו להעמיס על עצמכם משקלים נוספים, באמצעותם תוכלו להפיק מהאימון שלכם הרבה יותר!


אילו אימונים ניתן לבצע עם משקולות לרגליים ולידיים?

בגדול, כל אימון שעולה על דעתכם! תכלית המשקולות – המוצעות לכם החל מ-0.5 ק"ג ועד 3 ק"ג, היא להפוך את האמון מאתגר יותר (או "קשה" יותר אם אתם מעדיפים את המילה הזו). ככל שתעמיסו על עצמכם יותר משקלים, כך אפקטיביות האימון – תעלה. אז באילו אימונים מומלץ להצטייד במשקולות הרגל והיד?

  • אימוני אופניים – מפידול על אופני כושר מיני ועד רכיבה על אופני ספינינג
  • אימון על סטפר 
  • הליכה וריצה
  • שכיבות סמיכה
  • קפיצה על דלגית
  • כפיפות בטן ועוד...

"כמה עולות משקולות הרגל והיד?"

אז כמה יעלה לכם להוסיף על גופכם משקלים שיהפכו את האימון מאתגר ואפקטיבי יותר? המחירים לכל סוגי המשקולות, לפניכם:

  • משקולות רגליים/ידיים במשקל 0.5 ק"ג – 69.90 שקלים
  • משקולות רגליים/ידיים במשקל 1 ק"ג – 74.90 שקלים
  • משקולות רגליים/ידיים במשקל 2 ק"ג – 99.90 שקלים
  • משקולות רגליים/ידיים במשקל 3 ק"ג – 114.90 שקלים

"אתם מעניקים תעודת אחריות על משקולות?"

ב-FITBANDER אנחנו לא רק מאמינים באיכות המוצרים שלנו, אלא מתחייבים עליה בפניכם. ומה זה אומר? שאתם מקבלים מאיתנו אחריות על כל מוצר שתרכשו! המשקולות המותאמות לידיים ולרגליים לדוגמא, מגיעות עם תעודת אחריות התקפה ל-12 חודשים! 


מרימים משקולות? אתם חייבים (!) להכיר ספת אימון מתקפלת

אנחנו לא יודעים איך אתם מרימים את המשקולות שלכם, אך יודעים איך תוכלו להרים אותם מעתה: בנוחות מקסימלית! ב-FITBANDER אנחנו מעודדים אתכם לנוח כמה שפחות ולהיות כמה שיותר בתנועה, אך ישנם אימונים בהם אתם רשאים לשבת. אימוני משקולות כידוע מבוצעים בישיבה – על ספת אימון מקצועית, יציבה ובטוחה. אלו מכם המרימים משקולות גם (או רק) בבית, מוכרחים להכיר את הספה שלנו. ייחודה? בכך שהיא מתקפלת!


הקומפקטיות שלה מאפשרת לכם להעביר אותה בקלות מחדר לחדר, ולאחסן אותה בארון או מתחת למיטה. שלא תטעו לרגע: העובדה כי היא מתקפלת לא גורעת מאיכותה: לספה שמונה מצבים שונים וניתן לחבר לה גומיות התנגדות. ועלותה? כ-449.90 שקלים! והמשלוח? הא, כן – הוא עלינו! 


מתלבטים איזו משקולת לרכוש? לא בטוחים איזה אביזר אירובי מתאים לכם? יש לכם שאלה על ספת אימון מתקפלת? אנחנו נשמח להעניק לכם ייעוץ ללא עלות! התקשרו אלינו כעת – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →