לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

מוצרי ספורט לבית בחורף – כשאין כוח ללכת לחדר כושר בקור

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
מוצרי ספורט לבית בחורף – כשאין כוח ללכת לחדר כושר בקור

כשמזג ​​אוויר חורפי נכנס לחיינו, כולנו מעדיפים להתכרבל במיטה נוחה עם משקה חם ולא לצאת לחדר כושר, קרוב ככל שיהיה. יחד עם זאת, אסור להשתמש כתירוץ בטמפרטורות נמוכות וקצת גשם ולהפסיק את שגרת האימונים. במקום זאת, זה הזמן להשקיע בציוד ספורט ולהתאמן מבלי לצאת מהבית.

אספנו כאן מספר דוגמאות לציוד אימון ביתי איכותי ונגיש, שיחזק את הסיבולת והכוח שלכם, מבלי לצאת מהבית. כל המוצרים כאן שווים לכל כיס, מגוונים, בטוחים ומאפשרים אימון במסגרת ביתית.

סט גומיות התנגדות 

גומיות התנגדות מאפשרות לבצע מגוון רחב של תרגילים לכל שרירי הגוף וניתן לכלול אותם בשגרת אימונים של יוגה, פילאטיס ועוד. הן מגיעות בדרך כלל בסטים, כך שתוכלו ליהנות מרצועות במספר רמות עובי עבור תרגילים או רמות כושר שונות. כך לדוגמה, תשתמשו ברצועות העבות יותר עבור תרגילי פלג גוף תחתון והדקות יותר עבור פלג הגוף עליון. גומיות התנגדות לא תופסות יותר מקום מחולצה וניתן לאחסן אותם בכל ארון או מגירה. אימון עם גומיות התנגדות בטוח מאוד מפני פציעות, כי אתם אלה הבוחרים את רמת הלחץ שאתם מפעילים במהלך התרגילים.

רצועות TRX

רצועות TRX משמשות לאימוני כוח וניתן לשלבם הן באימונים אירוביים הן בקרוספיט. הן לא תופסות מקום רב בבית, אך יש צורך לחבר אותם לקיר או דלת. לכן, מומלץ לרכוש את הסט יחד עם מתקן קיבוע לקיר. רצועות ה- TRX מאפשרות לעבוד על הכוח והסיבולת של השרירים ולבצע תרגילי משיכות, שכיבות סמיכה, קפיצות, כפיפות בטן ועוד מגוון רחב של תרגילים.

משקולות ו/או קטלבלס

משקולות יכולות לשמש כחלק מאימוני היט או אימוני כוח ובעזרתן ניתן לאמן כמעט כל קבוצות השרירים, מה שהופך אותן לציוד אימון ביתי אופטימלי לחורף.

ניתן לרכוש זוג משקולות אוניברסליות, המאפשרות לשנות את המשקל או לרכוש סט משקולות במשקלים שונים ובכך לוותר על הצורך לשנות משקלים באמצע האימון.

משקולות קטלבלס הן אפשרות מצוינת נוספת. גם כאן ניתן לרכוש קטלבלס במשקלים שונים או ללכת על קטלבל אוניברסלית, שמתכווננת להתאמה משתנה של המשקל. 

דלגית

דלגית היא אביזר כושר נפלא וקל לאחסון. קפיצה על דלגית מהווה אימון קרדיו-וסקולרי ומחזקת את שרירי הליבה ומפתחת קואורדינציה. במידה ואתם מעוניינים בגיוון, עם קצת תרגול תוכלו ללמוד לעשות קפיצות כפולות או דילוג הפוך. דגלית יכולה לשמש את כל בני הבית ואפילו ילדים קטנים ייהנו ממנה.

בחורף קל מאוד להתפתות לא לצאת מהבית ולוותר על שגרת האימונים, אך אל תחפשו תירוצים. תרכשו את הציוד המתאים לאימון ביתי ותמשיכו להתאמן, להתחזק ולשמור על הבריאות.

תזמינו את מוצרי הספורט האופטימליים לאימון ביתי באתר שלנו או תתייעצו איתנו על אביזרים נוספים. התקשרו ונשמח לסייע לכם בטלפון שמספרו 050-870-7099 

← לפוסט הקודם פוסט הבא →