לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

אז מי הבוס באימון? חצי כדור בוסו כמובן!

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
אז מי הבוס באימון? חצי כדור בוסו כמובן!
אז מי אמר שכדור בהכרח עגול? ב-FITBANDER אנחנו שמחים להכיר לכם (בהנחה שטרם יצא לכם כמובן), את חצי הכדור שיאתגר את שיווי המשקל שלכם ויאלץ אתכם להתאמץ קצת יותר, אך באותה הנשימה יספק לכם חווית אימון אדירה ומשתלמת: חצי כדור בוסו.

לא משנה לאיזה מכון אימונים תגיעו והיכן, יתכן שתמצאו בו את הבוסו – חצי כדור גמיש באמצעותו ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים – בעמידה, ישיבה ואפילו בשכיבה. אנחנו לא יודעים מתי האימון הבא שלכם, אך יודעים שלאחר שתיחשפו ל-5 היתרונות הבולטים של הבוסו, לא תרצו להתאמן לבד.


1. הבוסו לא יציב וזה בדיוק מה שאמור לשמח אתכם

בפעם הבאה כשתהיו בסטודיו האימונים, עשו עם עצמכם את הניסוי הבא: עמדו עשר שניות על הרצפה תוך מודעות לשמירת שיווי המשקל. לאחר מכן, עמדו על הבוסו. היכן לדעתם תצליחו לשמור טוב יותר על היציבה שלכם? אתם מבינים לאן אנחנו חותרים. חצי הכדור הגמיש מאתגר את היציבה ושיווי המשקל, ומסיבה זו הוא חיוני לכם באימון. עם עלייתכם לחצי הכדור, לא תהיה לכם ברירה אלא לגייס קבוצות שרירים שייסעו לכם לשמור על יציבה. ככל שיותר שרירים מעורבים ופעילים, כך ערכו של האימון – עולה.

2. איך מעלים את דרגת קושי התרגילים? בקלות!

בוסו הוא אמנם אביזר אחד בלבד, אך באמצעותו ניתן להעלות את רמת הקושי של אינספור תרגילים! על הבוסו ניתן לבצע כפיפות בטן, סקוואטים, לאנג'ים ואפילו שכיבות סמיכה. ככדור שהוא המון דברים רק לא יציב, הרי שביצוע התרגילים עליו קשה יותר ומצריך מכם להתאמץ יותר. בהתאם, רמת הקושי עולה וכך גם יעילות האימון.3. גודלו ומשקלו של הבוסו מקלים על ניודו

אביזרי כושר כדוגמת הליכון או אליפטיקל, נועדו להתמקם להם במקום אחד קבוע. ובוסו? משקלו וגודלו מעניקים לכם גמישות אדירה! משקלו של חצי הכדור כ-4.6 ק"ג בלבד וקוטרו כ-58 ס"מ. מתאמנים ומאמנים, המעוניינים להתנייד עם האביזר מחוץ לבית/מכון אימונים, יכולים לעשות זאת בקלות ומבלי לחשוב פעמיים.

4. אביזר כושר במחיר נוח לכל כיס

כמתאמנים, אתם יודעים כמונו (אם לא טוב יותר מאיתנו): אביזרי כושר מוצעים במנעד מחירים רחב מאד. ואכן, ישנם אביזרים המוצעים בעשרות שקלים וגם כאלו שמחירם מורכב מארבע ספרות. חצי כדור בוסו הוא ההוכחה כי ביצוע אימון כושר איכותי בבית, לא מותנה בהכרח בקריעת הכיס. בהשקעה כספית צנועה למדי, תוכלו לרכוש את האביזר ולהתאמן לגמרי לבד – במקסימום יעילות וחוויה.

5. למה להסתפק בבוסו כשאפשר ליהנות גם מגומיות אימון?

משתוקקים לאימון מגוון וחווייתי יותר? אנחנו משתוקקים לספק לכם אותו! ולכן, עם רכישת חצי כדור בוסו מ-FITBANDER, תקבלו מאיתנו במתנה זוג גומיות התנגדות למתח ומשאבה. ורק בכדי להפוך את חווית הרכישה טובה לפחות כמו חווית האימון, דעו כי אתם מקבלים מאיתנו גם 12 חודשי אחריות! לפרטים נוספים, התקשרו – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →