לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

אז מה אתם עשיתם היום בעבודה? התאמנתם!

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
אז מה אתם עשיתם היום בעבודה? התאמנתם!
אז בואו נדבר לרגע על הכיסא הנוח שעליו אתם עובדים: מצד אחד, הוא מספק לכם נוחות, תומך בכם ובזכותו אתם יכולים לבצע את עבודתכם בנחת. מצד שני, הכיסא – המפנק והנוח, "אוזק" את גופכם אליו במשך שעות. מחר, לפני שאתם יוצאים מהעבודה חזרה לביתכם, בדקו בסמרטפון שלכם כמה צעדים עשיתם במשך היום. המספר שיופיע בפניכם, יזכיר לכם את מה שאתם כבר בטח יודעים היטב: אתם לא זזים.

אז מי אמר שצריך להמתין ל-18:00 בערב בכדי להזיז את הגוף? אביזרי הכושר שלנו ב-FITBANDER מותאמים לנשיאה מחוץ לבית! ומה זה אומר? שאת הפסקת הצוהריים הבאה שלכם תוכלו להתחיל באימון שירומם את האנרגיות ו"ישמן" את המכונה החשובה והיקרה ביותר שאי פעם תהיה לכם!

אתם קוראים נכון: אימון כושר בשיאו של יום העבודה!

אתם מתזזים מפגישה אחת לאחרת, אתם לא תמיד מספיקים להשיב לכל המיילים, הצליל הדומיננטי ביותר שאתם שומעים באוזניכם הוא צלצול הטלפון, ולא משנה כמה אתם יעילים – המשימות ממשיכות להיערם. ובכל זאת, אימון לא מותנה בהכרח בזמן פנוי אלא בעיקר בכוח רצון. מאחר ש"מעט" עדיף מ"כלום", גם אם תתאמנו 4 דקות בלבד, עשיתם המון. ומה אפשר לעשות בארבע דקות? אימון TABATA ממריץ ומעורר המבוסס על שמונה סטים של עשר שניות בלבד.

טיפ מאיתנו: שימו לעצמכם תזכורת בטלפון לכל שעה עגולה לקום מהכיסא להתאמן. הקדישו 4 דקות מזמנכם (זה הכל!) לתרגיל משקולות ידיים, קפיצה בדלגית, פידול באופני הכושר או כל אימון אחר שתבחרו. מלבד ההישגים המקצועיים שתצברו ביום העבודה, תצברו גם לפחות 36 דקות (4 דקות X 9 שעות עבודה) של פעילות גופנית!

ביד אחת? הלפטופ. וביד השנייה? אביזרי כושר למשרד!

בכל יום אתם יוצאים מהבית עם הלפטופ שלכם. ביום העבודה הבא? תוכלו לצאת מהבית גם עם אביזרי כושר שרכשתם מ-FITBANDER. למקרה שתהיתם, אנחנו לא מדברים על הליכון, אופני ספינינג, אליפטיקל או מכשיר כושר מגושם אחר, אלא על אביזרי כושר קומפקטים ומתקפלים שניתן להעביר בקלות ממקום למקום:

אז מדוע כדאי לשלב אימוני כושר בשגרת העבודה?

  • אימוץ הרגל מטיב ובריא שבהכרח יועיל לכם
  • אימון גופני יעיל להפחתת סטרס (כן, אתם חווים אותו לפעמים בעבודה)
  • רוצים לרומם את מצב הרוח? התאמנו!
  • שחרור תחושת האשם על שאינכם מזיזים את הגוף יום שלם
  • תיעול ההפסקות לעשייה טהורה למען עצמכם
  • גם אם לא יהיה לכם כוח להתאמן בסוף היום, לא קרה דבר: כבר התאמנתם!

עם אביזרי הכושר של FITBANDER אצלכם במשרד, אין ספק כי תוכלו להצהיר בלב שלם: #lovemyjob! למידע נוסף והתאמת ציוד כושר לצרכים ולתקציב שלכם, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →