לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

מכשירים קטנים שעושים הרבה

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
מכשירים קטנים שעושים הרבה

בעולם מכשירי הכושר, הגודל לא תמיד קובע. ישנם מכשירי כושר קטנים, שיכולים לעשות את העבודה לא פחות טוב מאחיהם הענקים.

קבלו כאן 6 מכשירים קטנים, שכדאי לכם להכיר ולאמץ כחלק משגרת האימונים שלכם.

גומיות התנגדות

מכשיר אימון זמין ומומלץ מאוד לנשים וגברים. עדיף לרכוש סט גומיות התנגדות, שכן כל גומייה מתאימה למשקל אחר. הגומיות מאפשרות לאמן את שרירי הזרועות, הגב, החזה והרגליים ומבטיחות אימון זמין בכל זמן ובכל מקום. 

כדור פיזיו

אימונים עם כדור פיזיו הם פונקציונליים, מעניינים ואינם דורשים הרבה מקום. תרגילים עם הכדור מפתחים שרירים מייצבים ושרירי ליבה ותורמים לפיתוח קואורדינציה. כדורים גדולים יציבים יותר ומתאימים למתחילים. יש לבחור את הכדור תוך התחשבות בגובה ובאורך הידיים. ובונוס נעים - תשמחו לדעת, שכדור פיזיו יכול לשמש כמושב תוך כדי צפייה בטלוויזיה. כך גם בזמן מנוחה תוכלו, בלי להרגיש, לעבוד על יציבה נכונה ולהתחזק.

רצועות TRX

אימון עם רצועות TRX מתאים מאוד עבור אימונים ביתיים ואימונים בחוץ ועונה לצרכים של מתאמנים בכל רמות הכושר. הוא מאפשר לבצע עבודת כוח על כל שרירי הגוף - ידיים, ליבה, גב וישבן, לבנות ולשמור על מסת השריר, לפתח קואורדינציה, גמישות ושיווי משקל. העומס על מערכת השרירים והשלד קטן יותר מאשר בעבודה עם משקלים כבדים, ולכן אימון עם רצועות TPX מתאים גם לאותם אנשים שיש להם הגבלות בספורט עקב בעיות גב.

דלגית

קפיצה בדלגית מוכרת לכולנו עוד מתקופת שיעורי חינוך גופני בבית ספר, אך הרלוונטיות שלה לא פחתה עם הזמן. דלגית היא עדיין אביזר פופולרי לאימון אירובי. הקפיצה בדלגית עוזרת לשרוף קלוריות, לבנות סיבולת ולחזק את שרירי הגוף. דלגית לא תופסת מקום ואפשר להתאמן איתה בבית או בפארק הסמוך. חשוב להתאים את אורך הדלגית לגובה שלכם. 

זוג משקולות אוניברסליות

אף חדר כושר ביתי אינו שלם בלי סט של משקולות אוניברסליות. מדובר בציוד נוח וקל לשימוש איתו אתם יכולים לעבוד על כמעט כל קבוצת שרירים בגופכם מהרגליים ועד הידיים, והגב. משקולות  אוניברסליות מאפשרות שינוי משקלים בהתאם לתרגיל ובהתאם לתהליך ההתקדמות ויוצרים אימון מגוון מאוד.

מוט מתח לדלת 

תרגילי מתח לא רק מפתחים את פלג הגוף העליון, אלא גם משפרים את היציבה על ידי חיזוק קבוצת השרירים לאורך רוב עמוד השדרה. כמו כן, תרגילי מתח מפתחים כוח אחיזה ומחזקים את הרצועות של פרק כף היד. אפשרויות אחיזה שונות (ישירה או הפוכה) ורוחב שונה של הזרועות מאפשרות להעביר את המיקוד כל פעם לקבוצות שרירים שונה.

כל המכשירים הקטנים האלה זמינים לרכישה, אינם יקרים ויכולים לשדרג את שגרת האימונים שלכם. מעוניינים במידע נוסף? אנו נשמח לעמוד לרשותכם. חייגו עוד היום 050-8707099 או תשאירו הודעה ונחזור אליכם.

← לפוסט הקודם פוסט הבא →