לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

תרגילים מומלצים עם משקולות קטלבלס

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
תרגילים מומלצים עם משקולות קטלבלס
כפי שאתם כבר בטח יודעים, משקולות מרימים. ומה לגבי משקולות קטלבלס? אותן מניפים! ואכן, "אחיזת הטבעת" הייחודית של המשקולת, נועדה לאפשר את הנפתה. בזכות המבנה הייחודי של המשקולות, ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים – בישיבה, בעמידה ואפילו בשכיבה. טיפ מאיתנו: לפני שאתם מתחילים להתאמן ולהניף את המשקולת, כדאי לתרגל תחילה את האחיזה בה ו"להסתגל" למבנה שלה. שליטה במשקולת תתרום בהכרח לאימון חוויתי ובעיקר בטוח יותר. לפניכם, 3 הצעות לתרגילים מעולים ויעילים באמצעות הקטלבל!

אימונים באמצעות משקולות קטלבלס – התחילו להניף!

המשקולות מוצעות במגוון רחב מאד של משקלים – מ-2 ק"ג ועד 40 ק"ג. יתכן שכעת אתם תוהים לעצמכם: "ואיזו משקולת מתאימה לי?". בחירת המשקולת שלכם צריכה להתחשב ב-2 דברים עיקריים: משקל הגוף שלכם, אך בעיקר במידת הכושר שלכם. באופן טבעי, לשני מתאמנים בעלי מאפיינים זהים (גובה ומשקל) הנבדלים זה מזה ברמת הכושר שלכם, תתאים משקולת המאופיינת במשקל אחר לחלוטין. לכן, יש לבחור את המשקולת ברגישות-מודעות מלאות לנתונים הפיסיים שלכם, היכולות שלכם וכן, גם מטרותיכם מהאימון.

אז אילו תרגילים תוכלו לבצע באמצעות משקולות קטלבלס?

  • כפיפות בטן – שכבו על מזרן יוגה/פילאטיס. אחזו במשקולת הקטלבל בשתי ידיים בידית האחיזה והרימו אותה קצת מעל לבטן. התרוממו לתרגיל כפיפות בטן קלאסי, ותוך כדי הניפו את המשקולת למעלה. עם חזרתכם למצב שכיבה, החזירו את המשקולת קרוב לבטן.
  • סקווטים – אפשר לומר כי התרגיל המזוהה ביותר עם הקטלבלס הוא הסקווט. ואיך מבצעים אותו? החזיקו את המשקולת, אספו את הבטן והתכופפו הכי נמוך שאתם יכולים. ככל שהכיפוף יהיה נמוך יותר, כך עוצמת התרגיל עולה. בירידה ובעליה המשקולת אמורה ללוות אתכם ולהישאר בדיוק באותו המקום – קרוב לחזה. אלו מכם שרוצים לאתגר את התרגיל, יכולים עם החזרה מהכיפוף להרים את המשקולת כלפי מעלה.
  • "הנפה קלאסית" - משקולות קטלבלס מניפים, זוכרים? תרגיל נוסף שתוכלו לבצע הוא "הנפה": כל שאתם צריכים לעשות הוא לאחוז בידית המשקולת, להתכופף מעט ולהניף את המשקולת כך שתעבור בין רגליכם ואז כלפי מעלה.

יתרונות אימוני כוח באמצעות משקולות קטלבלס:

  • למרות שמדובר על אביזר כושר אחד בלבד – משקולת, תוכלו לבצע באמצעותה מגוון אדיר (!) של תרגילי כוח: בישיבה, עמידה ושכיבה
  • לצאת מהבית עם המשקולת? ברור שכן! גודלה מעניק לכם גמישות אדירה, ומאפשר לכם לצאת איתה למרפסת או לחצר, לאימון מחוץ לבית ואפילו לקחת אותה לעבודה
  • המשקולת לא תופסת מקום בבית ואינכם צריכים מרחב רב בכדי להתאמן איתה! בתקופת הקורונה רבים התחילו להתאמן בבית, כאשר החשש הגדול ביותר שלהם היה "מגבלת המקום". משקולות קטלבלס מוכיחות כי ביצוע אימון כוח ביתי אינו מותנה בהכרח במרחבים גדולים.

להתראות לתירוצים, שלום למשקלים: מתחילים להתאמן עכשיו! למידע נוסף אודות אביזרי הכושר של FITBANDER, התקשרו כעת – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →