לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

לא לוותר עליהם: אביזרי MUST ליוגה ופילאטיס

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
לא לוותר עליהם: אביזרי MUST ליוגה ופילאטיס

שיפור היציבה, הגמשת שרירי הגוף ופעילות ספורטיבית המשלבת בין גוף ונפש. כל אלו ועוד הן מנת חלקם של אימוני היוגה והפילאטיס. היכרות עם מספר אביזרים איכותיים שידאגו להעצים את האימון שלכם 

הידעם? ישנם אימונים שמסייעים לנפש לא פחות מאשר לגוף. שניים מהם אלו כמובן היוגה והפילאטיס, תורות אימון ותיקות ובעלות ערך מוסף ויוצא דופן על בני האדם. הן הוכחו כמשחררות לחצים, מפחיתות את רמות החמצון בגוף ועל הדרך מובילות לשיפור גופני יוצא דופן, לרבות שיפור היציבה, הגמשת שרירי הגוף וחיזוק שרירי הליבה. 

רגע לפני שאתם נרשמים לשיעור, הכנו עבורכם רשימת מכולת קצרה אך חשובה עם אביזרי MUST ליוגה ופילאטיס, עליהם פשוט אסור לכם לוותר. 

מזרן יוגה

אמנם הוא נקרא ''מזרן יוגה'', אך כל מתאמן ממוצע יודע כי ניתן לבצע על גבי המזרן אינספור תרגילים, לרבות אימוני יוגה ופילאטיס. המשטח עשוי מגומי רך ומונע החלקה בעת ביצוע הפעילות הגופנית. היתרון מהותי של המזרן הוא שהינו מתקפל ונוח לנשיאה, כך שניתן לקחת אותו עמכם לכל מקום ולהמשיך לתרגל גם בבית, בעבודה, בחופשה ובקיצור – בכל זמן ומקום שמתחשק לכם. 

גומיות אימון

גומיות כוח והתנגדות משמשות כאביזר מיטבי לחיטוב ומיצוק טונוס השריר. הגומיות מגיעות במספר רמות חוזק ובצבעים מגוונים. ניתן לבצע באמצעותן מגוון רחב של מתיחות ולהגמיש את השרירים תוך מתן דגש על עבודה מדויקת ואיכותית.

כדורי בוסו

כדורי בוסו משמשים לתרגול בשיעורי יוגה ופילאטיס וכן במרחב הביתי. הם נועדו על מנת לספק משטח רעוע ולא יציב, שתכליתו לאתגר את קבוצות השרירים בגופנו ולרתום אותן כך שיתחזקו לאורך זמן. ניתן לבצע עשרות תרגילים על גבי כדורי הבוסו תוך עבודה על שרירי הליבה, שיפור היציבה ושיווי המשקל, תרגילי גמישות ושיפור מהירות תגובה.

קובייה

אביזר תרגול בסיסי למתאמני יוגה ופילאטיס. קוביית יוגה משמשות כתחליף לקוביות עץ במנחים שונים ומאפשרות להקל על המתאמן או לחילופין להעניק לו תחושה שונה על ידי הוספת גובה ותמיכה. הקוביות קלות לנשיאה בתיק או ברכב והינן אביזר משלים לגיוון האימון בצורה איכותית.

טבעת

אביזר דגל לפילאטיס, מאופיין בגמישות ודינמיות והוכח כבעל אפקטיביות לתרגול כל קבוצות השרירים הגוף. טבעת פילאטיס מגיעה לרוב עם ריפוד ספוג דחוס, ונחשבת ייעודית לחיזוק שרירי הליבה, המפשעות והירכיים.

גליל 

אביזר ספורט המסייע לשיפור איכות האימון בצורה ניכרת. ניתן לבצע באמצעותו תרגילי יוגה ופילאטיס שונים במנחי שכיבה או עמידה, כאשר האלסטיות של הגליל מאתגרת את שיווי המשקל שלנו, ומחזקת במקביל את שרירי הליבה.

עצם היותו של הגליל בעל צורה מעוגלת ונטייתו להסתובב, מקשה על מציאת נקודות איזון, ובכך תורמת לשיפור שיווי המשקל וטווח תנועה גדול יותר עבור קבוצות השרירים שונות.

← לפוסט הקודם פוסט הבא →