לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי

אתם לא זוכרים מתי הצלחתם להירשם לאימון פונקציונאלי בחדר הכושר? בכנות, אנחנו לא מופתעים. כבר שנים שהאימונים הפונקציונאליים, ביניהם אימוני הרצועות והכוח המשולב, זוכים לפופולאריות אדירה בזכות יעילותם והשפעתם המיטיבה על התפקוד ונראות הגוף. אז רגע לפני שאתם מנסים (שוב) להבטיח את מקומכם באימון המבוקש, למה שלא תתאמנו בו בזמן ובנוחות שלכם מהבית? מאיתנו ב-FITBANDER אליכם: אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי.

אז מה זה בכלל אימון פונקציונאלי ומדוע כדאי להתאמן בו?

מאחר שהגעתם לעמוד זה אנחנו מתארים לעצמנו שאתם יודעים היטב מהו אימון פונקציונאלי. ובכל זאת, אף פעם לא מיותר להזכיר לכם את מאפייניו ובטח שלא להציגם לראשונה בפני אלו שמתעניינים בו. אז מי אתה אימון פונקציונלי ומה מייחד אותך?

  • האימונים הפונקציונאליים מבוצעים במטרה לשפר את הכושר הגופני, ולאפשר לכל מתאמן ליהנות ממקסימום תפקוד פיסי בשגרת חייו
  • ביצוע האימונים אינו מותנה בשפע מכשירים ואביזרים, וזו הסיבה שניתן לבצעם גם בבית 
  • לרוב האימונים יהיו קצרים יחסית (בין 45-60 דקות), אך התועלת שלהם – אדירה

האימון הפונקציונאלי המפורסם ואולי גם הפופולארי ביותר הוא אימון הרצועות (מה שאתם מכירים לבטח כאימון TRX). באמצעות הרצועות הייעודיות ניתן להפעיל מספר קבוצות שרירים בגוף, וגם ליהנות מתרגילים המבוצעים ברמות קושי שונות. כלומר, אין רצועה לדרגה X ורצועה לדרגה Y, אלא שעם סט אחד בלבד תוכלו ליהנות מאימון סופר מגוון המתאים עצמו אליכם. 

אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי: על מה אנחנו ממליצים?

  • רצועות אימון תואמות TRX – האביזר הראשון שאתם צריכים אתכם – רצועות. לא יהיה מופרך לומר כי בעת שיש לכם אותן, אתם לא צריכים אתכם כלום. באימון אחד ובאמצעות אביזר אחד בלבד, תוכלו לאמן במקביל את שרירי הגב, שרירי החזה וגם את שרירי הרגליים. 
  • משקולות יד – אתם ידועים בחיבתכם למשקולות ואוהבים לשלבן באימונים? משקולות היד שלנו מוצעות בארבעה משקלים שונים – מקילו ועד ארבעה קילו, באמצעותן ניתן להעלות את רמת הקושי של שפע תרגילים – מלאנג'ים ועד בטן.
  • גלגל בטן – ואם כבר הזכרנו אימון בטן, אנחנו לא יכולים שלא להציג בפניכם את גלגל הבטן שלנו. אז נכון, תוכלו לבצע אימון בטן ללא אביזר, אך גם תוכלו שכן ולהפוך אותו חווייתי יותר. ואיך זה עובד? מניחים את הברכיים על המזרן, אוחזים בגלגל ונעים קדימה ואחורה תוך הקפדה על בטן אסופה.
  • כדור כוח מקצועי – ישנם כדורים שבועטים בהם וגם כאלו שמחזיקים אותם קרוב. כדורי הכוח שלנו מוצעים לכם בשישה משקלים שונים, כאשר הודות להם תוכלו להפוך את אימוני הסיבולת שלכם מאתגרים ומהנים יותר. 
  • חצי כדור בוסו – את מצעד אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי שלנו חותם חצי כדור בוסו. עם רכישת הכדור עליו תצטרכו לשמור על יציבות ושיווי משקל, תקבלו מאיתנו זוג גומיות התנגדות, כך שמובטח לכם אימון פונקציונאלי מאתגר-יעיל.

רוצים לקבל מאיתנו המלצות על עוד אביזרי חובה לאימון פונקציונאלי? אנחנו רוצים לתת לכם אותן, התקשרו כעת לטלפון שמספרו – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →