לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

עלו למעלה! על מתקן מתח לבית

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
עלו למעלה! על מתקן מתח לבית

 

"לו רק היה לי מספיק מקום בבית, אין לי ספק שהייתי מתאמן בו" – מצליחים לזהות את עצמכם במשפט הזה? במידה שכן, הרשו לנו לנפץ עבורכם את המיתוס: הדבר האחרון שאתם צריכים בשביל להתאמן בבית הוא מקום. לא מאמינים? קבלו הוכחה: מתקן מתח לבית של FITBANDER. אז שחררו מעצמכם מתחים מיותרים ועלו על המתח, מתחילים. 

אילו סוגי אימונים ניתן לבצע באמצעות המתח?

חשבתם שחיזוק הגוף מותנה בהכרח ברכישת משקולות והרמתן? אז חשבתם. מתקן מתח לבית מוכיח שאפשר לעשות זאת אחרת. ואכן, תוכלו לבצע באמצעותו אימון כוח יעיל בו מעורבות קבוצות שרירים שונות (שלא תתבלבלו לרגע, הוא רק נראה תמים). במידה שטרם יצא לכם לבצע אימון באמצעות המתח, דעו איך זה עובד:

  • לאחר קיבוע המתח על הקיר (כבר נפרט בפניכם אילו אפשרויות עומדות בפניכם), יש להניח את הידיים על ידיות האחיזה 
  • בשלב זה נתלים על המתח, מנתקים את הרגליים מהקרקע ומבצעים עליות (מנגנון של לעלות ולרדת) 
  • בעודכם עולים ויורדים, הקפידו על בטן אסופה ו"מוחזקת" 
  • ככל שתדייקו יותר את איכות העלייה והירידה, כך התרגיל יהיה אפקטיבי יותר

מתקן מתח לבית: אילו סוגים קיימים?

ב-FITBANDER אנחנו שואפים להתאים את עצמנו אישית לכל מתאמן ולכל צורך. ולכן, אצלנו תמצאו שני סוגים שונים של מתח:

  • מוט מתח לדלת – אינכם צריכים מקום בבית בכדי להתאמן, זוכרים? כל מה שהמוט הזה דורש מכם הוא משקוף (תנו לנו לנחש: יש לכם מספר משקופים בבית). הצבת המתח אינה דורשת בקידוח, כך שאין כל חשש לחירור המשקופים ופגיעה חזותית בהם. לאחר שאתם מסיימים להתאמן, תוכלו לשחררו מהמשקוף ולהחזירו שוב רק באימון הבא. באפשרותכם לקחת את המוט אתכם לעבודה ולהתאמן בהפסקת הצוהריים, לצאת איתו לחופשה שלכם וכן הלאה.
  • מתקן מתח לקיר – אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא מתקן מתח לבית. המתקן משודרג יותר וכולל שתי נקודות אחיזה שונות וכושר הנשיאה שלו כ-200 ק"ג. בשונה מהדגם הקודם, את המתח הזה מקבעים על הקיר באמצעות ברגים, ולכן אנו ממליצים עליו במידה שאתם מתכננים הקמה של חדר כושר ביתי. 

"מלבד המתח, אילו אביזרים נוספים מומלצים לביצוע אימוני כוח?"

ב-FITBANDER מוצעים לכם שפע אביזרים המיועדים לאימוני כוח מאתגרים, מגוונים וחווייתיים. בין היתר, תוכלו לרכוש מאיתנו את האביזרים הבאים, כאשר המשותף לכולם הוא שאינם תופסים מקום בבית:

לא יכולים לחכות להתרומם מעלה כשאתם אוחזים במתח? הזמינו מתקן מתח לבית וקבלו אותו עד פתח הבית! לפרטים נוספים אודות אביזרי הכושר של FITBANDER, סיוע בתכנון חדר כושר ביתי ובכל שאלה נוספת, התקשרו כעת לטלפון שמספרו – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →