לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

חמישה דברים מעניינים על אופני כושר מגנטיים

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
חמישה דברים מעניינים על אופני כושר מגנטיים

 

כמוכם, גם אנחנו חושבים שישנם יתרונות רבים לרכיבה מחוץ לבית. כמוכם, גם אנחנו מודעים לחסרונות המגולמים ברכיבת חוץ: ממסלולי רכיבה צפופים-לא נוחים ועד חשיפה ממושכת לשמש (תזכורת: אנחנו בישראל). אז לא, מטרתנו אינה לפגוע בחדוות הרכיבה שלכם, אלא להציג בפניכם את האופניים שיספקו לכם חוויה שתחזיר אתכם לרכב שוב ושוב ושוב: אופני כושר מגנטיים. אז מה דעתכם שנעשה ביניכם היכרות קצרצרה? לפניכם, חמישה דברים שטוב לדעת על אופניים מגנטיים של FITBANDER. 

1. אז איך נשמעת לכם רכיבה בשמונה דרגות קושי?

להסתפק בדרגת קושי אחת? זו אופציה. לשאוף לאופניים המספקים ארבע דרגות קושי? לא רע בכלל. ולרכוש אופני כושר מגנטיים עם 8 (!) דרגות קושי? זו כבר בחירה מושכלת המעידה על משאלתכם לחוויית רכיבה מושלמת. אז כן, אופני הכושר שלנו כוללים לא פחות משמונה דרגות קושי, מה שאומר שבכל אימון רכיבה תוכלו להגדיר רמה ספציפית בהתאם למטרותיכם, מידת האנרגיה שלכם ו"קצב" הרכיבה המועדף עליכם.  

2. ממרחק ועד קלוריות: אופני כושר מגנטיים "מדברים" אתכם

גם אם מטרתכם היא "לרכב להנאתי", הרי שהייתם רוצים לדעת לאיזה מרחק רכבתם, כמה קלוריות שרפתם ומהו הדופק שלכם. אופני הכושר שלנו עושים לכם ואתכם את הדרך, ומספקים לכם באמצעות צג דיגיטלי את כל הנתונים האלו. מכאן, שעם רכיבתכם על האופניים שלנו, לא תצטרכו לפתוח שעונים, לרכוש מד דופק או לחשב כמה קלוריות פחות או יותר שרפתם. כל המידע הנחוץ לכם לטובת שיקוף ההישגים ושיפורם, יופיע על הצג הדיגיטלי.

3. אופניים יציבים אך קלים להזזה

אתם מצפים לשני דברים מהאופניים שלכם: הראשון הוא שיהיו יציבים וחזקים ואילו השני הוא שמשקלם לא יגביל אתכם עם רצונכם להעבירם בין חדרים שונים בבית. אופני כושר מגנטיים של FITBANDER עונים על הצורך שלכם במלואו! האופניים שאנו מציעים לכם שוקלים כ-16.5 קילוגרם, כך שהם מספקים את תחושת היציבות ההכרחית, ובעזרת אדם נוסף אף ניתן להעבירם בין חדרים בבית. חוויית רכיבה-שימוש כבר אמרנו?

4. מקבלים עד הבית, מרכיבים לבד

אז לא, אינכם צריכים להגיע עד אלינו בכדי לאסוף את האופניים החדשים שלכם, אלא שאנחנו שולחים אותם עד אליכם. ולא, לא צפויה לכם הוצאה נוספת עבור הרכבתם, שכן אתם תרכיבו אותם לבד. גם אם יש לכם אפס ניסיון בהרכבה עצמית, תוכלו להרכיב בקלות ובמהירות את אופני הכושר החדשים שלכם.

5. רכבו בראש שקט: שנה שלמה של אחריות

והדבר האחרון שאתם צריכים לדעת על אופני כושר מגנטיים שלנו, הוא שאתם מקבלים מאיתנו אחריות התקפה לשנה שלמה. משאלתכם היא לרכב בראש שקט? משאלתכם מתממשת ברגע זה ממש...

אז מהו היעד אליו אתם שואפים? אופני כושר מגנטיים יובילו אתכם אליו! למידע נוסף אודות מגוון אביזרי הכושר של FITBANDER, התקשרו כעת – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →