לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

איך לבחור סטנד משקולות – המדריך המלא

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
איך לבחור סטנד משקולות – המדריך המלא

במידה ובמהלך האימונים שלכם אתם לא משתמשים במשקולות אוניברסליות, סביר מאוד להניח שיש לכם מספר משקולות בגדלים ומשקלים שונים. אין ספק שמשקולות מציעות אינסוף הזדמנויות לאימוני כוח, אולם סט שלם של משקולות יכול ליצור עומס רב, אם אינו מאוחסן כראוי. בנוסף אם אתם משאירים את המשקולות מונחות בחלל פתוח, החלקה או נפילה פשוטה עלולה להוביל לפציעה. 

על מנת לפתור בעיות אלו, מומלץ לרכוש סטנד משקולות, שהינו מתקן לאחסון וארגון משקולות. לא רק שסטנד משקולות יספק מקום מצוין לאחסון משקולות כאשר הם לא בשימוש, הוא גם יהפוך את הארגון לפשוט.

קבלו כאן את המדריך המלא לאיך לבחור סטנד משקולות

לפני שתשקיעו ברכישת סטנד משקולות, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. 

  1. תמדדו את החלל שיש ברשותכם ותוודאו שיש שטח רצפה מתאים. באמצעות המדידה תוכלו לזהות תחילה איזה סוג של סטנד משקולות מתאים יותר עבורכם. 
  2.  סטנד משקולות יכול להגיע בעיצובים אנכיים ואופקיים. אם יש לכם מקום רחב יותר עבור סטנד המשקולות שלכם, עיצוב אופקי יהיה הטוב ביותר. אם יש לכם שטח קטן אך מתפרס לגובה, תחפשו סטנד אנכי.
  3. קחו בחשבון את כמות המשקולות. בין אם יש לכם אוסף שלם, כמה משקולות, או שאתם באמצע בניית האוסף, מספר המשקולות שתצטרך בסופו של דבר לאחסן הוא חשוב. סוגים שונים של סטנדים משקולות מחזיקים כמויות שונות של משקולות. 
  4. בדקו את דירוג המשקל. רוב סטנדים של משקולות יהיו בעלי דירוג משקל שאומר למשתמשים את המשקל המקסימלי שהסטנד יכול להחזיק. חשוב לשים לב לכך כדי שתרכשו סטנד שתהיה לו את היכולת להחזיק את כל המשקולות. אל תעשו טעות ותשקיעו בסטנד שלא יהיה מסוגל לבצע את העבודה שאתם צריכים.
  5. בדקו את איכות הבנייה. סטנד משקולות נועד לאחסן משקלים כבדים. הוא חייב להיות חזק, בנוי היטב ומסוגל להחזיק את המשקולות ללא בעיה. ודאו שמבנה המתלה יציב, עמיד וחזק, ושלא מרגישים שהוא על סף קריסה. אם אין לכם את היכולת לבדוק זאת באופן אישי, קראו ביקורות מקוונות. 
  6. ללא קשר לסוג סטנד משקולות שתבחרו, חשוב לעקוב אחר הטיפים הבאים:
  • הימנעו מלהציב את הסטנד באמצע חלל האימון.
  • הניחו תמיד את המשקולות הכבדות ביותר בתחתית של סטנד משקולות.
  • ודאו שלסטנד יש בסיס מוצק ויציב.
  • ודאו שהרצפה מסוגלת לעמוד במשקל הנדרש.

אנו מקווים שמאמר זה הצליח לספק לכם את התשובות שחיפשתם ועזר להבין איך לבחור נכון סטנד משקולות. אם החלטתם לרכוש סטנד משקולות, תוכלו ליהנות ממספר דגמים הקיימים באתר שלנו. אם אתם עדיין לא בטוחים ב-100% איזו אפשרות מתאימות יותר לציוד שלכם, תפנו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה.

← לפוסט הקודם פוסט הבא →