לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

הכניסה לילדים מותרת: אביזרי כושר מותאמים לילדים

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
הכניסה לילדים מותרת: אביזרי כושר מותאמים לילדים

במידה שהספקתם לשכוח, נזכיר לכם: על דלתות הכניסה של מכוני הכושר תלוי השלט "הכניסה למכון למתאמנים מגיל 14 ומעלה". ומה אם נאמר לכם שישנו מכון כושר שאליו הילדים יותר ממוזמנים להיכנס? עם אביזרי הכושר של FITBANDER, תוכלו לבנות בקלות (!) חדר כושר ביתי עם אביזרים שמותאמים (גם) לילדים. אז שניה לפני שאתם סוגרים את רשימת הציוד הסופית, אילו אביזרים תוכלו לרכוש לילדיכם כך שיוכלו להתאמן אתכם?

מה עושים אחר הצוהריים? אימון הורים-ילדים כמובן

אם יש דבר שאפשר להגיד בוודאות על ההורות הוא שהיא רצופת אתגרים. אחד מהם? למצוא בכל יום מחדש פעילות להעסיק באמצעותה את הילדים בשעות אחר הצוהריים. אז לרדת (שוב) לגינה זו כמובן אופציה, אך דעו כי הפעילות האטרקטיבית לה אתם משתוקקים נמצאת בכלל בבית. להקמת חדר כושר ביתי שפע יתרונות – החל מעלות ההשקעה הנגישה ועד הנוחות האדירה שבלהתאמן במקום השייך רק לכם. יתרון נוסף: תוכלו להתאמן יחד עם ילדיכם, ולחגוג יחד את אורח החיים הבריא. 

מובן כי ישנם אביזרי כושר שאינם מיועדים לילדים (בטח שלא לקטנטנים שבחבורה), אך ישנם כאלו שיספקו הנאה וערך לילדיכם. לפניכם, רשימה חלקית של אביזרים שראויים למקום בביתכם:

  • דלגית – עבור ילדים רבים קפיצה בדגלית היא בכלל משחק. בפועל, מדובר על פעילות אירובית מומלצת ומתגמלת – לכל אחד ובכל גיל. הדלגית שלנו דיגיטלית ומגיעה עם מסך הסופר זמן וקפיצות. והילדים? פשוט לא יוכלו להפסיק לקפוץ להנאתם. 
  • מיני-סטפר – במידה שאתם מתגוררים בבניין עם מעלית, סביר להניח כי ילדיכם עולים ויורדים באמצעותה. חדר המדרגות? מחוץ לתחום. אז את מה שהם לא עושים בחדר המדרגות, הם יוכלו לעשות בבית באמצעות המיני-סטפר. גם מכשיר זה סופר צעדים, כך שתוכלו לאתגר אותם עם משימות שיעודדו אותם לביצועים טובים והשתפרות ("בוא נראה אותך עושה 30 צעדים בדקה!").
  • מדרגה אירובית – ומאחר שכבר הזכרנו את המדרגות, קבלו אביזר נוסף: מדרגה אירובית. מעבר לכך שניתן לעלות ולרדת ממנה, ניתן לבצע עליה ובאמצעותה עוד מגוון רחב של תרגילים, לבחירתכם. טוב לדעת: במידה שילדיכם אוהבים לרקוד, המדרגה היא אביזר מדהים לבנות סביבו ריקוד מקפיץ ("עליה, ירידה, סיבוב, ישיבה, עליה..."). 
  • פיתה באלאנס – אביזר נוסף שיעודד את הילדים להתאמן הוא הפיתה באלאנס לשיווי משקל. המראה הנגיש, הצבע האטרקטיבי והמרקם רך – הילדים יסתקרנו מהפיתה ופשוט ירצו לעלות עליה. 
  • מזרן אימונים – הילדים מתרגלים מיינדפולנס בבית הספר? אתכם בבית הם יוכלו לתרגל יוגה. מזרן האימונים הינו אביזר חובה בבית, עליו ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים – בעמידה, ישיבה ושכיבה. 

הזיזו את השולחן, קפלו את השטיח והזמינו את ילדיכם לאימון מקפיץ בבית! נשמח לייעץ ולהמליץ לכם על אביזרים נוספים המתאימים לילדים. פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון שמספרו – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →