לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

אימון משקולות – למה זה כדאי?

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
אימון משקולות – למה זה כדאי?

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנחנו מנחשים כי אתם מעוניינים להעלות את מסת השרירים שלכם, לחזק את גופכם ולעשות זאת באמצעות משקולות. אימון משקולות, שידוע גם בשם weight training, נשען על שני דברים עיקריים: חזרה ומנוחה. אנחנו ב-fitbander שמחים להשיב לכם על מספר שאלות נפוצות: מדוע להתאמן דווקא עם משקולות, במה מותנה אימון באמצעות משקולות ואף לחלוק אתכם מספר דגשים חשובים לאימון. שנתחיל?

 

מדוע כדאי לבצע אימוני כוח באמצעות משקולות?

באפשרותכם לחזק את הגוף באמצעות מגוון רחב של אביזרים, תרגילים ושיטות אימון. ובכל זאת, מתאמנים רבים נוטים דווקא לאביזר "הקלאסי" – משקולות. בהנחה ומבליחה כעת לראשכם השאלה "מדוע להתאמן עם משקולות ולא עם אביזר אחר?", הנה התשובה:

  • אביזר אחד, מגוון תרגילים – המשקולות מתאימות עצמן לצרכים ולמטרות שלכם! ומה זה אומר? שעם אביזר אחד – משקולת, תוכלו לחזק מספר קבוצות שרירים - מהידיים, דרך הבטן ועד הרגליים, ועל בסיס מנעד רחב של תרגילים בעמידה, שכיבה וישיבה.
  • עלות נוחה – משקולות הן ההוכחה כי ניתן לרכוש אביזר כושר איכותי ויעיל מבלי לקרוע את הכיס. כאן אצלנו תוכלו לרכוש משקולות החל מ-69.90 שקלים בלבד.

 

רגע לפני שאתם מתחילים אימון משקולות – טיפים ודגשים חשובים

לא יכולים לחכות להרים את המשקולות? רגע לפני שאתם מתחילים לעבוד על העלאת מסת השריר והחיטוב, אנו שמחים לשתף אתכם במספר דגשים שיתרמו ליעילות האימונים והחוויה מהם:

  • רמת הביצוע חשובה ממספר החזרות – ערכה של חזרה אחת טובה גבוה יותר מעשרים חזרות שאינן מבוצעות לדיוק.
  • הקשיבו לגופכם – הנאמנות שלכם לתוכנית האימונים חיונית וחשובה. עם זאת, חשוב לא פחות לפתח מודעות להקשבה לגוף. הכינו את עצמכם מראש לעובדה כי קיצור המערכות (סטים) או דחייה של אימון, יהיו לעתים בלתי נמנעים. קבלו זאת בהבנה ואל תעמיסו על גופכם.
  • העלו משקלים – כל עוד תתמידו באימונים, תגיעו לנקודה בה המשקלים איתם אתם עובדים ירגישו לכם קלים מדי. זהו השלב להחליף את המשקל הנוכחי במשקל גבוה יותר ולאתגר את השרירים!
  • הקפידו על מנוחה – העלאת מסת השריר מותנית בדבר שעשוי להפתיע אתכם: מנוחה! במידה ולא תקפידו על מנוחה בין האימונים, התוצאות יאחרו להופיע אם בכלל.

 

"אימוני משקולות מותנים בהכרח בליווי מקצועי של מאמן?"

מובן כי באפשרותכם להתאמן עם מאמן אישי או בקבוצה, אך באפשרותכם להתאמן לגמרי לבד! ישנם המון מדריכים ברשת – כתובים ומצולמים, המשתפים איך לבצע אימון משקולות (אל תפספסו את המוצר הבא: משקולות אוניברסאליות) לפלג הגוף העליון והתחתון. ביצוע תרגילי הכוח לבד מצריך מכם להיערך עם 2 דברים עיקריים:

  • משקולת מתאימה – רכשו משקולת שעונה על הצורך שלכם, כזו המותאמת למשקלים שאתם שואפים להתאמן איתם. דעו כי באפשרותכם לרכוש דרכנו משקולת אחת עם 15 (!) משקלים שונים.
  • ספת כושר – לצד תרגילים המבוצעים בעמידה, ישנם תרגילים שביצועם מותנה בישיבה ובשכיבה. אנו ממליצים בחום להשקיע ברכישת ספת כושר איכותית ומתקפלת.

 

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא רכישת משקולות, אל תהססו לפנות אלינו! אנו זמינים לכם בכל שאלה והתייעצות – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →