לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

שבו בנחת: כל הסיבות לרכוש ספת כושר ביתית

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
שבו בנחת: כל הסיבות לרכוש ספת כושר ביתית
אז מי אמר שפעילות גופנית מתבצעת בהכרח בעמידה ושאי אפשר לשבת "לנוח" בזמן הפעילות? מרימי המשקולות שבחבורה יודעים היטב כי את אימוני הכוח יש לבצע ישובים. מתכננים להעתיק את האימונים מהמכון אל הבית ומתלבטים אם להתחדש בספת כושר? לפניכם, 5 סיבות טובות מדוע כדאי לרכוש ספת כושר ביתית.

סיבה מספר 1: רק על הספה הזו ניתן להרים משקולות

אתם מתאמנים באמצעות משקולות? אתם יותר ממוזמנים לשבת, ואם לדייק: לשבת על ספת כושר ביתית. מובן כי כל עוד אתם מתאמנים באמצעות משקולות יד המאופיינות במשקל נמוך יחסית, תוכלו להתאמן באמצעותן ללא ספה. עם זאת, במידה שהאימונים שלכם נשענים על משקולות משושה כבדות / משקולות אוניברסליות, חובה לשבת במהלך הרמתן. נציין ונדגיש כי אימון המבוצע על כיסאות מאולתרים (כלומר, כל כיסא שאינו ספת כושר), מסוכן.

סיבה מספר 2: כי היא מגיעה עם גומיות התנגדות

אנו מציעים מגוון דגמים של ספות כושר, כאשר חלקם מגיעים עם גומיות התנגדות. כלומר, האימון על ספת כושר ביתית לא חייב להתבצע בהכרח עם משקולות, אלא שתוכלו להתאמן גם באמצעות גומיות. ולמה זה אמור לעניין אתכם? משום שככל שאביזר מסוים מעניק לכם יותר אפשרויות, כך אתם זוכים באימונים מגוונים יותר. ואימונים מגוונים? משמרים את להבת המוטיבציה וההתמדה, בוערת.

סיבה מספר 3: כי על הספה אפשר גם לשכב

חשבתם שעל הספה רק יושבים? אז חשבתם. על ספת כושר ביתית ניתן גם לשכב, וכך לבצע מגוון תרגילים המפעילים קבוצות שרירים שונות. לדוגמא: תוכלו לכוונה כך שתוכלו לבצע עליה כפיפות בטן. לספת הכושר המתקפלת שלנו 8 מצבים שונים, ואלו מעניקים לכם את האפשרות לבצע אימון מגוון ואפקטיבי.

סיבה מספר 4: ספת כושר ביתית יכולה להתקפל

אין לכם כל עניין לצרף לסלון שלכם ספה נוספת? אנחנו מבינים אתכם. בדיוק בגלל זה, תוכלו לרכוש ספת כושר מתקפלת! בשעות בהן אתם מתאמנים, תוכלו לפתוח אותה וליהנות מכל התועלות שלה. סיימתם להתאמן? קפלו אותה ואחסנו אותה בארון (או מתחת למיטה, מאחורי הספה או במחסן שלכם). חווית אימון כבר אמרנו?

סיבה מספר 5: אפשר לנייד את הספה בקלות

אתם רוצים להעביר את הספה מחדר לחדר, מהבית אל הרכב או מהרכב אל המשרד? דגמים מסוימים של ספות כושר מגיעים עם גלגלים מובנים, כך שתוכלו "לגלגלה" מבלי שתצטרכו לסחוב אותה.

ועכשיו: בחרו את ספת הכושר המושלמת עבורכם!

ב-FITBANDER אנו מציעים מגוון דגמי ספות כושר המיועדות למתאמן הביתי. רגע לפני שאתם רוכשים את האחת שלכם, העמיקו בתכונותיה של כל ספה, השוו בין הדגמים ובחרו את זו המתאימה ביותר לצרכים שלכם. אנחנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, ואף נשמח לסייע לכם בתכנון חדר הכושר הביתי שלכם. לפרטים נוספים אודות ספת כושר ביתית ואביזרים נוספים, התקשרו – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →