לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

קצר או ארוך? הכירו את חבלי הקפיצה!

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
קצר או ארוך? הכירו את חבלי הקפיצה!
למרות שנדמה שהייתה כאן מאז ומתמיד, היא לא מפסיקה להשתדרג ולהפתיע: הדלגית! באמצעותה, תוכלו לבצע אימון אירובי סופר-יעיל התורם לשריפת קלוריות ושומנים. רגע לפני שאתם קופצים (ושמישהו ינסה לעצור אתכם!), אנו שמחים להציג בפניכם שני סוגים של חבלי קפיצה: רגיל ומקוצר. לבטח מבליחה כעת לראשכם השאלה "למה צריך בכלל חבלי קפיצה בשני אורכים שונים?", ואנחנו כאן בכדי להשיב עליה!

חבל קפיצה רגיל וקצר – על איזה צורך כל אחד מהם עונה?

אימונים באמצעות חבל קפיצה ניתן לבצע מכל מקום, גם מהסלון בבית. עם זאת, מסתבר כי לא תמיד ניתן להתאמן בבית באמצעות חבל קפיצה "קלאסי". הסיבה? מגבלת המקום. בדיוק בשביל זה יש גם חבל קפיצה מקוצר, באמצעותו ניתן להתאמן גם בחללים צפופים. ואיך זה עובד? אל ידיות החבל מחוברים כדורים שתכליתם לדמות את משקלו של החבל הרגיל. למרות צורתו "הקטועה" (שני חבלים קטנים נפרדים), האימפקט של האימון נשמר.
החבל הרגיל לעומת זאת מותאם לחללי חוץ (ים, גינה, פארקים, גני שעשועים ועוד...), בהם אין מגבלה של מקום.
ב-fitbander תוכלו לרכוש חבל קפיצה אחד המגלם בתוכו שני מוצרים שונים – חבל קפיצה רגיל ומקוצר! כך, תוכלו לקפוץ היכן שרק תרצו מבלי שיהיה עליכם לסחוב בתיק שני חבלי קפיצה שונים.

קווים לדמותו של חבל הקפיצה האידיאלי בעבורכם!

לא בטוחים על פי אילו פרמטרים להעריך את חבלי הקפיצה השונים המוצעים למכירה? אנו שמחים לחשוף בפניכם את הקווים לדמותו של חבל הקפיצה המושלם! המטרה: שתקפצו ותגיעו הכי רחוק שאפשר:
  • חבל אחד המספק את שתי הפונקציות (חבל קפיצה רגיל + ארוך)
  • חבל שמונה קפיצות וסופר את הקלוריות שנשרפות
  • חבל עם מספר תוכניות אימון מובנות
  • חבל המגיע עם תעודת אחריות

טיפ הזהב: קפצו בשיא המרץ, רק שימו לב היכן אתם קופצים

רגע לפני שאתם קופצים, הרשו לנו לחלוק אתכם טיפ זהב: העניקו חשיבות אדירה למשטח עליו אתם קופצים. כידוע, מספר הקפיצות באימון דלגית יכול להגיע בקלות למאות. דמיינו לעצמכם שעם כל נחיתה על הקרקע רגליכם פוגשות באבנים (משטח שאינו סלול ומותאם לאימונים). במקום לצאת מועצמים מהאימון, סביר כי תסבלו מכאבים עזים ותסכול רב. ולכן, ההמלצה היא להתאמן רק על משטחים ייעודיים המבטיחים נחיתה רכה. באימונים בבית למשל, מזרן יוגה יעשה את העבודה.

"כמה עולה חבל קפיצה מקצועי?"

כאן באתר שלנו אנו מציעים שני דגמים שונים, כאשר כל אחד מהם מאופיין בפונקציות שונות. והמשותף להם? שניהם מקצועיים! דלגית אחת מוצעת ב-69.90 שקלים ואילו השנייה ב-109.90 שקלים. אנו מזמינים אתכם להתרשם מעמוד המוצר של כל דלגית, לקרוא את המפרט המלא ולבחור את זו שעונה על ציפיותיכם.

אנו עומדים לשרותכם בכל שאלה, כך שאם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים, נוכל להתלבט יחד – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →