לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

גומיות התנגדות VS מתח לדלת – מה כדאי לרכוש?

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
גומיות התנגדות VS מתח לדלת – מה כדאי לרכוש?
נסיעה ברכב פרטי או רכיבה על אופניים? רחצה בים או בבריכה? נופש בארץ או בחו"ל? צריכת חלבון שמקורו בגבינות או בדגים? אתם כמובן לא צריכים לבחור, שכן אתם יכולים פשוט ליהנות מכל העולמות! אם כך, אין סיבה שתתלבטו בין רכישת גומיות התנגדות לבין רכישת מתח לדלת: השאירו את ההתלבטות מחוץ לדלת והכניסו דרכה את שניהם לתוך הבית!

גומיות התנגדות ומתח לדלת – מדוע לרכוש את שניהם?

האם תוכלו להסתפק באביזר ספורט אחד – מתח או גומיות? התשובה היא שכן. ובכל זאת, אנחנו ממליצים לכם לרכוש את שניהם מסיבה אחת עיקרית: החשיבות של גיוון האימונים. כמתאמנים, ברור לכם כי אימונים מוצלחים ואפקטיביים, וכך גם ההתמדה בהם, מותנים בין היתר בתשוקה ובמוטיבציה. כאמור, לבצע אימון עם אותו אביזר כושר באופן קבוע זו אפשרות, אך כזו שעלולה להוביל לשחיקה מהירה ופגיעה בחוויית האימון. גיוון באימונים, בין היתר באמצעות אביזרי כושר שונים, משמר את התשוקה וההתלהבות להתאמן!

עם גומיות ההתנגדות והמתח תוכלו לבצע מגוון תרגילי כוח! למרות שמדובר על אביזרי כושר שונים, הם חולקים יתרונות זהים שהופכים את רכישתם לכדאית:

  • משקלם קל וניתן לנייד אותם לכל מקום (הרי מי אמר שצריך להתאמן רק בבית? צאו למרחבים הפתוחים, סעו איתם לטיולים, קחו אותם לעבודה!)
  • הם לא תופסים מקום – לא בזמן האימון ולא עם אחסנתם
  • וכן, גם העלות שלהם נוחה ונגישה!

מתח וגומיות התנגדות – עכשיו אתם תראו את הכוח שלכם!

כעת, אתם כבר מבינים כי ביצוע תרגילי כוח, אינו מותנה בהכרח ברכישת משקולות כבדות וגדולות שתופסות מקום בבית. רגע לפני שאתם מראים את הכוח שלכם ומתחילים להתאמן, לפניכם כמה דברים שחשוב שתדעו על המתח לדלת וגומיות ההתנגדות:
  • המתח שאנו מציעים ניתן להתקנה ללא קידוח או הרס המשקוף. באפשרותכם לנעול אותו במקום, כאשר כושר הנישאה שלו הוא 200 ק"ג.
  • גומיות ההתנגדות מעניקות לכם גמישות אדירה בכל הקשור לקביעת רמת הקושי של התרגיל. הרמה נשלטת על ידכם ונקבעת בהתאם לשני דברים: נקודת האחיזה שלכם בהן ואורך המתיחה. היתרון האדיר שלהן הוא היכולת להפעיל באמצעותן את כל השרירים בגוף.
  • טיפ מאיתנו: במידה ואתם רוכשים גומיות בודדות (ולא סט מלא), אל תשכחו לרכוש גם עוגן לדלת בעלות של 24.90 שקלים בלבד.

"כמה יעלו לי גומיות התנגדות ומתח לדלת?"

המתח יעלה לכם כ-114.90 שקלים. גומיות ההתנגדות מוצעות לכם כיחידות בודדות (גומיות המתאימות למגוון רמות – קלה, בינונית, קשה וקשה מאד), אך גם כמארז הכולל לא פחות מ-11 חלקים. מחירו של המארז מתחיל ב-129.90 ומגיע עד 229.90 שקלים.

במידה ואינכם בטוחים מהו המוצר המתאים לרמת הכושר שלכם ואופי האימונים שאתם עושים, התקשרו אלינו כעת ונשמח לסייע – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →