לחוויית גלישה אופטימלית באתר זה אנו ממליצים לגלוש דרך אחד הדפדפנים הבאים- Edge, Chrome, Safari, Firefox

העגלה שלך

מוצרי הספורט שחובה להחזיק בכל בית!

פורסם ע"י Daniel Zrihen בתאריך
מוצרי הספורט שחובה להחזיק בכל בית!
לא חשוב אם אתם גרים בדירת סטודיו, חולקים דירת שלושה חדרים עם שותפים או מתגוררים בבית צמוד קרקע גדול. ומה כן חשוב? לפנות מקום למספר מוצרי ספורט שראויים לגור אתכם! עם רכישת מספר אביזרי כושר, תוכלו לחסוך המון זמן וכסף ולהתאמן בנוחות הביתית! אז לא, אינכם צריכים לעשות מחקר מעמיק, שכן אנחנו עשינו אותו כבר בשבילכם! לפניכם, המלצה ל-5 אביזרי כושר שיבססו בעבורכם את התנאים לאימון ביתי אפקטיבי, נוח וחווייתי!

TOP 5 – מוצרי ספורט שמומלץ להחזיק בכל בית

ישנם אביזרי כושר בסיסיים-קלאסיים שעשויים להתאים לכל אחד! המשותף לכולם: הם לא תופסים מקום וניתן לנייד אותם בקלות לכל מקום שרק תרצו! אלו המוצרים עליהם אנו ממליצים לכל אחד ואחת – מתאמנים פעילים ואלו שרוצים להתחיל להתאמן:
  • מיני סטפר הותשתם מלעלות ולרדת בחדר המדרגות בבניין המגורים? הכירו את המיני-סטפר! אנו שמחים להציע לכם מכשיר כושר קטן וקומפקטי, המדמה את פעולת העלייה במדרגות. המכשיר שלנו מגיע עם סט של רצועות התנגדות, כך שתוכלו להפיק יותר מהאימון. העלות: 429.90 שקלים.
  • חבל קפיצה מקצועי אז מה אתם צריכים בכדי לעשות אימון אירובי מקפיץ ושורף קלוריות? להתמקם בפינה נוחה, להחזיק דלגית ולקפוץ! הדלגית שאנו מציעים לכם כוללת שלושה מצבי אימון שונים, אופציה לאימון בחלל סגור עם קיצור הדלגית וגם אחריות לשנה. העלות: 99.90 שקלים.
  • מוט מתח הסתכלו לרגע על משקוף הדלת בבית, כי בקרוב מאד הוא הולך לעבור שדרוג רציני עם מוט מתח. בכדי לבצע תרגילי כוח אתם לא צריכים בהכרח לרכוש משקולות במשקלים שונים, להוציא המון כסף ולפנות מקום לכל הציוד הכבד. המתח לא תופס מקום, עלותו נוחה ונגישה ובאימונים באמצעותו מופעלים המון שרירים. הא, כן: גם תוכלו לשלב עליו רצועות התנגדות. העלות: 114.90 שקלים.
  • ספת כושר על הספה בסלון? נחים! ועל ספת הכושר? מתאמנים! ספת כושר מתקפלת תאפשר לכם לבצע מגוון רחב של תרגילים בנוחות מקסימלית! הספה מאופיינת ב-8 מצבים שונים, ניתן לחבר אליה גומיות התנגדות ולנייד אותה בקלות לאן שרק תרצו. העלות: 489.90 שקלים.
  • מזרן יוגה והיכן תעשו את המתיחות של לפני ואחרי האימון, שכיבות הסמיכה ותרגילי הבטן? על מזרן יוגה איכותי כמובן! העלות: 104.90 שקלים.

אביזרים נוספים שעשויים להתאים לכם...

אתם לא מסתפקים באביזרים הבסיסיים? אתם לא צריכים להסתפק בהם! אצלנו ב-fitbander תוכלו לרכוש עוד מגוון אביזרי כושר המתאימים לאימונים ביתיים. ביניהם:

מתעניינים ברכישת מוצרי ספורט נוספים, מתלבטים בין כמה דגמים ולא בטוחים איזה מכשיר מתאים לאופי ומטרות האימון שלכם? אל תהססו לפנות אלינו, אנחנו כאן בשבילכם – 050-870-7099

← לפוסט הקודם פוסט הבא →